Biz Kimiz?

FURKAN EZME VE ÖĞÜTME MAKİNELERİ

Kuruyemişi son tüketiciye ezme haline getiren tüm işletmelerde kullanılabilen bir makine olan Furkan Ezme ve Öğütme Makineleri dünyadaki tüm kuruyemişleri ezebilecek şekilde tasarlanmıştır. Amacımız işletmenize değer katacak ürünleri en kolay ve hızlı şekilde üretmenizi sağlamaktır.

Gıda güvenliğine %100 uygun ve uzun ömürlü makinelerimizin sırrı hızında yatıyor. Sanayi tipi makinelere göre oldukça küçük bir yer kaplayan ve şehir tipi elektrikle çalışabilen Furkan Ezme ve Öğütme Makineleri saatte 40-50 kg ürün ortaya koyar. Üstelik tek tuşla çalışır ve bakım masrafı gerektirmez.

220 Volt enerji ile çalıştığı için oldukça tasarrufludur ve çalışma sesi işletmenizde rahatsızlık oluşturmaz. Ayrıca tamamen 304 L çelikten üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Ortaya çıkan ürünlerde kesinlikle yanma olmaz ve üretim en kaliteli şekilde gerçekleştiği için ürün de standartların üstündedir.

Furkan olarak biz hem yerli hem uluslararası, çeşitli endüstri iş makineleri fuarlarında yer alıyor, işletmenizin ihtiyacı olan ürünümüzü sizlerle buluşturuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Vizyon:
Kendi sektörümüzde oluşturduğumuz güven ve kaliteyi, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizle buluşturarak memnuniyetlerini sağlamak ve sürekli kendimizi geliştirmeye devam etmek vizyonumuzdur.

 

Misyon:
Müşterilerimize olan bağımızı hep sağlam tutmak, güvenilirliğimizden ve oluşturduğumuz hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden çalışmaya devam etmek, daima ileriye yönelik gelişmeleri benimsemek misyonumuzdur.

 

Kalite:

Kalite politikamızın temelinde, iş süreçlerimizi sürekli geliştirmek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve bu doğrultuda aksiyon almak vardır.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz için bize ulaşın!

Müşterilerimizden Bazıları

WhatsApp