ioc01

ENJEKSİYON ÜNİTESİ

Çift silindirli enjeksiyon sistemi enjeksiyon hareketlerinin stabilliğinden emin olmak için kullanılır. En iyi şekilde dizayn edilmiş vida ve kovan daha iyi plastik kapasitesi ve etkisine ulaşmaya yardımcı olur. Vida ve kovan yüksek ısıya, aşınmaya ve yüksek ısı altında sertleşmeye oldukça dayanıklıdır. Yüksek kalite alaşım çelikten yapışmış olup vakum nitritleme usulüyle sağlamlaştırılmıştır.

ioc02

MENGENE ÜNİTESİ

Parametreleri ayarlanmış bilgisayar emülasyonlu yeni yenerasyonmengene ünitesi oynar plakanın hızlı ve sabit hareketlerini ayarlar. Benzer makineler ile karşılaştırıldığında bağ barları kalıp alanı ve kalıp açma mesafesi arasında daha büyük bir iç alanı vardır. Daha büyük plastik parçaları üretebilir.

ioc03

HİDROLİK ÜNİTESİ

Güç verimi, enerji tasarrufu ve hassas orantılı basınç ve değişken değişimli pompa sitemi/servo sistem yüksek basınç ve enerji fazlası olmadan tüm makine için istenilen hidrolik eşleşmeyi sağlar. Fix/düz pompalarla karşılaştırıldığında %30-%80 enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca yağ sıcaklığı artışının önüne geçer ve sızdırmazlık elementlerinin servis ömrünü uzatır.

ioc04

SERVO KONTROL SİSTEMİ

Ürüne ulaşmak yalnızca 60 milisaniye (ms) sürer. Fix/düz pompa değişken debili pompa ile karşılaştırıldığında devir zamanı ve ürün verimliliğini arttırır. Hassa basınç özelliği ve yüksek tekrarlı kapalı (closed loop) sistemi ürün kalitesinin devamlılığını sağlar. Fix7düz pompa ve değişken debili pompa ile karşılaştırıldığında %40-%80 enerji tasarrufu sağlar. Düşük yağ ısısı hidrolik yağ ve sızdırmazlık elemanlarının ömrünü uzatır.